Назад у дитинство

Назад у дитинство

Львів – Дрезден – EuropaPark – Краків – Львів

Виїзд 30.05.18 зі Львова

Вартість : 158Є

День 1

08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин україно-польського кордону. Переїзд в готель. По дорозі в готель пропонуємо оглядову екскурсію по Вроцлаву (факультативно 10). Ночівля на території Польщі.

День 2.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у “колиску німецької Саксонії –  Дрезден”. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія. 

Пропонуємо: Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18€). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.
Збір групи. Нічний переїзд територією Німеччини.

День 3

Прибуття до парку розваг “Europa-Park” (вхідний квиток оплачується додатково) – у самому серці Європи знаходиться один з найкрасивіших тематичних парків світу. Більше 5,5 мільйонів людей з усього світу відвідують парк кожного сезону, щоб насолодитися враженнями, які пропонують понад сто атракціонів та шоу. Інноваційний тематичний парк; один з найбільших готельних курортів Європи; різноманітні декорації для кожного сезону; і велика кількість різнобарвних подій робить Європа-Парк єдиним у своєму роді парком розваг.
Вільний день. Збір групи. Переїзд у готель. Поселення, ночівля в готелі

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд парку розваг “Europa-Park” (вхідний квиток оплачується додатково). Вільний час. Збір групи. Нічний переїзд у Краків.

День 5

Прибуття у Краків. Факультативно екскурсію у Кракові (8€) –  Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Пропонуємо оглядову екскурсію у соляні копальні “Велічка” (30€, громадський транспорт оплачується додатково) – один із найцінніших туристичних об’єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.
Збір групи. Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 00:00

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання у готелях 2-3*;
– харчування – сніданки в готелях;
– супровід керівника групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
– медична страхівка;

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії – 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.